KONTAKTI & REKVIZĪTI

SIA L.P. JANA, Reģ.nr. (PVN): LV44103027692,

Beātes iela 21 - 16, Valmiera, LV-4201, Valmieras nov.
Bankas nosaukums: Luminor banka AS;
Konta nr.: LV88RIKO0002930330400;
Kods: RIKOLV2X;

Telefona numurs: +371 27334466;

E-pasts:  pasutijumi@lpjana.lv;


LIETOŠANAS NOTEIKUMI JEB DISTANCES LĪGUMS

Šajā interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs SIA“L.P.JANA”, reģ.nr 44103027692, Beātes iela 21-16, Valmiera, LV4201 no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Pasūtīšanas, piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot iegādājamo preču veidu un daudzumu. Ar piegādes nosacījumiem Jūs varat iepazīties sadaļā PIEGĀDE. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Interneta veikalā iestrādāti maksājuma rīki ir maksājums ar internetbanku vai maksājums ar bankas karti. Pieņemam Visa un Masercard kartes. 

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 3-4 dienu laikā, kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Pasūtījuma veikšana uz uzņēmumu. 

Gadījumā, ja vēlaties iegādāties preces uz uzņēmumu lūdzu sazinieties ar mums rakstot e-pastu uz pasutijumi@lpjana.lv.

Atteikuma tiesības un naudas atmaksas kārtība

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;

  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;

  • pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Pārdevējs bez nepamatotas kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad no Pircējs saņēmis laikā nosūtītu paziņojumu, atmaksā Pircējam viņa samaksāto naudas summu, atskaitot tās izmaksas, kas saskaņā ar šo līgumu jāsedz Pircējam. Pārdevējs minēto naudas summu atmaksā, izmantojot tāda paša veida maksāšanas līdzekli, kādu izmantoja Pircējs.

Strīdu risināšanas noteikumi

Visus strīdus, kas radīsies starp Klientu un SIA "L.P.JANA",  vai kas radīsies saistībā ar Pakalpojuma pirkumiem, puses centīsies risināt savstarpēju sarunu vai sarakstes veidā ar mērķi panākt abpusēji izdevīgu un pieņemamu risinājumu.

Ja strīdu neizdosies atrisinās sarunu vai sarakstes veidā, puses strīdu risinās LR tiesā, ievērojot un piemērojot Latvijas Republikas normatīvos aktus.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Ar detalizētu informāciju par personas datu apstrādi Pircējs var iepazīties interneta veikala sadaļā privātuma politika.